Chemiczne zwalczanie kretów i nornic

Większość osób słysząc słowo "kret" ma przed oczami sympatycznego bohatera czechosłowackiej bajki dla dzieci, lecz właściciele ogrodów doskonale wiedzą o tym, że krety potrafią dać się we znaki każdemu trawnikowi. Jeżeli i Wy mieliście już do czynienia z tym problemem, warto zainwestować w chemiczne zwalczanie kreta.
Usuwaniem kretów warto zająć się najprędzej jak to tylko możliwe, ponieważ te szkodniki rozmnażają się w rekordowym wręcz tempie. Taki gryzoń niszczy niemalże wszystko co napotka na swojej drodze, a o tym jak wyglądają wypielęgnowane trawniki na których pojawiły się kretowiska lepiej nawet nie wspominać!

Najskuteczniejsza metoda zwalczania kretów i nornic

Przeszukując Internet zapewne znajdziecie całe mnóstwo porad na temat tego, jak domowymi sposobami odstraszyć szkodniki od Waszego ogrodu. Większość z nich jest niestety niewiele warta - zapomnijcie o wszelkiego rodzaju działaniach typu wpuszczanie petard po ziemię czy montowanie głośnych odstraszaczy. 
Całkowitą pewność usunięcia kretów i innych szkodników z ogrodu daje wyłącznie zastosowanie chemicznych metod ich zwalczania. W skrócie, polega to na tym, że w kretowisku umieszczamy specjalne tabletki, które łączą się z wilgocią płynącą z gleby, a potem wydzielają gaz, który jest odstraszający dla wszystkich szkodników żyjących pod ziemią.

Uprawnienia DDD

Oferuję skuteczne chemiczne zwalczanie kretów w Ostrołęce i okolicach - posiadam wszelkie niezbędne do prowadzenia tego rodzaju działalności uprawnienia, w tym certyfikaty DDD (deratyzacja, dezynfekcja i dezynsekcja). Wiedza i praktyka pozwolą mi na szybkie i skuteczne usunięcie uciążliwych szkodników z Waszego ogrodu. 

Kontakt:

Usługi Zwalczania Szkodników(DDD)

NIP 7582355235
REGON 147333265

Tel. 600-459-997
Ostrołęka, Mazowieckie