Dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja Ostrołęka i Warszawa

Oferujemy skuteczne usługi z DDD w Ostrołęce, czyli kompleksowego zwalczania gryzoni. Skuteczna dezynsekcja oraz deratyzacja, a także dezynfekcja w miejscach, w których gryzonie stały się znaczącym problemem. Nasze usługi z zakresu DDD świadczymy również na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. 
Krety, nornice czy szczury potrafią naprawdę dać się we znaki mieszkańcom domów jednorodzinnych i właścicielom działek oraz ogrodów. Te z pozoru niegroźne stworzenia są w rzeczywistości groźnymi szkodnikami, które potrafią spowodować znaczne zniszczenia. Im wcześniej zabierzecie się za ich usunięcie, tym lepiej , gdyż problem z kretami sam z siebie nie zniknie.

Kompleksowe działanie

W ofercie znajduje się usuwanie kretów najskuteczniejszym na rynku sposobem, czyli metodą fumigacji. W skrócie, polega to na zastosowaniu chemicznego gazowania tuneli przez które przeciskają się gryzonie. Specjalne tabletki umieszczane są w kretowisku. Od momentu włożenia tabletki wydziela się przez 5-7 dni toksyczny gaz fosfowodór, który jest neurotoksyną silnie oddziałowującą na system nerwowy. Zakłóca funkcję oddechowe organizmu. W krótkim czasie następuję porażenie nerwów, mięśni i paraliż. Gaz ten powstaje w wyniku reakcji chemicznej między fosforkiem glinu lub magnezu a wilgocią zawartą w powietrzu fosforowodór który truje szkodnika.
Nie warto wierzyć w skuteczność jakichś domowych sposobów usunięcia kretów. Zamiast tego, zainwestuj w chemiczne oczyszczenie swojego ogrodu - jest to całkowicie bezpieczne dla roślin, a na dodatek pozwala na naprawdę skuteczne usunięcie gryzoni z działki. To inwestycja na długi czas - gryzonie nie wrócą przez kilka lat!

Uprawnienie DDD

Jako specjalista od oczyszczania ogrodów z gryzoni posiadam niezbędne uprawnienia DDD, czyli certyfikaty pozwalające na profesjonalne usuwanie kretów, szczurów, nornic i innych szkodników metodami deratyzacji oraz dezynsekcji. Wiem, jak wybrać najskuteczniejsze metody wypłoszenia kretów z Twojego ogródka i jak sprawić, by szkodniki tam nie wróciły!

Kontakt:

Usługi Zwalczania Szkodników(DDD)

NIP 7582355235
REGON 147333265

Tel. 600-459-997
Ostrołęka, Mazowieckie