Gazowanie tuneli kretów

Spustoszenia jakie czynią krety wiosną każdego roku są wręcz ogromne. Zniszczone trawniki, z wyrastającymi tu i ówdzie kopcami kretów oraz obumierające rośliny - oto standardowe "przyjemności" które właściciele ogrodów przeżywają każdej wiosny. Jeżeli zastanawiasz się jak temu w skuteczny sposób zaradzić, polecamy naszą ofertę gazowania tuneli kretów. 
Metoda fumigacji, o której mówimy, polega w skrócie na tym, że do kreciego tunelu wkładane są specjalne tabletki, które w połączeniu z wilgocią wypływającą z ziemi tworzą trujący dla kretów gaz (Fosfowodór, który jest neurotoksyną silnie oddziałowującą na system nerwowy. Zakłóca funkcję oddechowe organizmu. W krótkim czasie następuję porażenie nerwów, mięśni i paraliż. Gaz ten powstaje w wyniku reakcji chemicznej między fosforkiem glinu lub magnezu a wilgocią zawartą w powietrzu) . Cała procedura trwa około 5 dni - od momentu włożenia tabletki, aż do ulotnienia się gazu.w przestrzeni w której żyją gryzonie.

Skuteczne gazowanie tuneli kretów i nornic

Chemiczne gazowanie tuneli kretów to najskuteczniejsza metoda na pozbycie się tych uciążliwych gryzoni. Powstający w ten sposób gaz jest prawie dwa razy cięższy od powietrza, zatem pozwoli na wyjątkowo skutecznie usunięcie kretów. Oferujemy gazowanie tuneli kretów w Warszawie, które jest jednocześnie zupełnie nieszkodliwe dla roślin.
Skorzystaj z usług gazowania kretów w Ostrołęce, a pozbędziesz się uciążliwego problemu na wiele lat. Warto zainteresować się tą usługą odpowiednio wcześniej, ponieważ krety rozmnażają się w zawrotnym tempie, a co za tym idzie, mogą poczynić ogromne, bardzo trudne do naprawienia szkody w Twoim ukochanym ogrodzie. 

Nie ma lepszej metody zwalczania kretów

Wszelkiego rodzaju domowe sposoby na zwalczanie ogrodowych szkodników są raczej niewiele warte. Pół biedy jeżeli stosujemy różnego rodzaju patenty (na przykład, hałasująca butelka zawieszona na kiju), lecz gorzej jeżeli wydajemy spore pieniądze na różnego rodzaju środki przeciw kretom dostępne w sklepach ogrodniczych. Warto od razu zainwestować w profesjonalne gazowanie tuneli kreta!

Kontakt:

Usługi Zwalczania Szkodników(DDD)

NIP 7582355235
REGON 147333265

Tel. 600-459-997
Ostrołęka, Mazowieckie