Skuteczne zwalczanie kretów i nornic w ogrodzie i na działce

Masz już dosyć zniszczonego trawnika i pojawiających się co chwilę krecich kopców? Już nawet pomijając estetykę, jest to po prostu szkodliwe dla Twojego ogrodu, dlatego warto zająć się zwalczaniem kretów na działce jak najprędzej! To problem, który nierozwiązany może spowodować jeszcze większe szkody - krety rozmnażają się bardzo szybko.
Te szkodliwe gryzonie nie mają niestety nic wspólnego z przyjaznym Krecikiem z czeskiej bajki dla dzieci, a jedynie niszczą uprawy i psują wygląd trawnika. Oferujemy likwidację kretów w ogrodzie w Ostrołęce i Warszawie - zapewniamy całkowitą skuteczność - krety nie wrócą do Twojego ogrodu przez długi czas! Nasze metody w żaden sposób nie szkodzą roślinom. 

Zwalczanie kretów i nornic w ogrodzie

Jeżeli krety i nornice niszczą rośliny w Twoim ogrodzie, najwyższy czas się tym zająć w sposób kompleksowy! Niestety, problem gryzoni w ogrodzie nie zniknie sam z siebie, a krety z reguły pojawiają się w miejscach, gdzie grunt jest wyjątkowo żyzny i zawiera dużo składników odżywczych, pozostawiając trwałe szkody. 
Likwidacja kretów w ogrodzie potrwa najwyżej kilka dni, a zapewni spokój na bardzo długi czas. Stosujemy metody gazowania krecich tuneli - krótko mówiąc, polega to na tym, że do kretowiska wrzucane są tabletki, które pod wpływem kontaktu z wodą produkują szkodliwe gazy trujące krety. Jest to bardzo skuteczna metoda likwidacji kretów w ogrodzie!

Tutaj wpisz swój tekst...

Nie możesz patrzeć na to, jak nieznośne gryzonie stawiają kolejne kopczyki na Twoim pięknym i wypielęgnowanym trawniku? Nie tylko utrudnia to koszenie trawy, lecz również wyjątkowo nieestetycznie wygląda. Warto zatem zainwestować w likwidację kretów na Twojej działce - działamy szybko i skutecznie, a krety nie powrócą przez długi czas.

Kontakt:

Usługi Zwalczania Szkodników(DDD)

NIP 7582355235
REGON 147333265

Tel. 600-459-997
Ostrołęka, Mazowieckie